1. home
  2. Udržateľnosť
  3. Spoločenská zodpovednosť
  4. Športové projekty
  5. Futbal v meste

Futbal v meste

BILLA ľuďom je generálnym partnerom Futbalu v meste, ktorý zastrešuje Únia ligových klubov (ÚLK). Tento turnaj cieli na mladé talenty a možné budúce hviezdy slovenskej reprezentácie. Street futbalový turnaj pre deti vo veku do 11 rokov sa snaží vrátiť futbal na ulicu, kde aj vznikol. Malí futbalisti a futbalistky si projekt doslova zamilovali.


Registrujte sa so svojim tímom do aktuálneho 4. ročníka Futbalu v meste, ktorého ambasádorom sa stal Marek Hamšík. Výhercovia turnajov budú môcť získať množstvo atraktívnych cien v celkovej hodnote až 20 000 €.

Jednotlivé turnaje sa uskutočnia v  ôsmich mestách po celom Slovensku a ich víťazi sa stretnú na finálovom turnaji v Bratislave. Všetky turnaje budú sprevádzané zaujímavými aktivitami, vrátane autogramiád známych futbalistov.

Podrobnejšie informácie nájdete na www.futbalvmeste.sk

Futbal v meste 2021

Minulý rok sa aj napriek pandémii na turnaj prihlásili stovky detských športovcov z celého Slovenska. Dievčatá aj chlapci boli veľmi pozitívne motivovaní, aj napriek pandemickému obdobiu. Po splnení online futbalových výziev ambasádorov sa v auguste na nábreží Dunaja predstavilo 16 najlepších slovenských tímov v kategórii do 11 rokov. Víťazom 2. ročníka turnaja Futbal v meste sa stal INTER BRATISLAVA.

Víťazné družstvá projektu si odniesli aj prémie na nákup športového vybavenia v celkovej výške 10 000 eur, ktoré poskytlo o. z. BILLA ľuďom.