1. home
  2. Naše značky
  3. Slovenská farma
  4. Slovenské Mäso

Slovenské mäso garantovanej kvality

Ak chcete na Slovensku nakúpiť na 100 % slovenské mäso, máme pre vás jednoduché riešenie. Vyberte si v BILLE značky Slovenská farma, ktorá garantuje slovenský pôvod.

Spolupracujeme s vybranými slovenskými dodávateľmi. Jurová, Veľký Ďur, Tajná, Liptov a Padáň patria medzi hlavné farmy, ktorých mäso putuje do našich predajní. Chované zvieratá dostávajú na týchto farmách nutrične vyvážené krmivo a sú v starostlivosti odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v obore.

Naši pracovníci pravidelne podrobujú mäso previerkam kvality a dbajú na dodržiavanie prísnych hygienických predpisov. Disponujeme prehláseniami a laboratórnymi výsledkami v pravidelných intervaloch od všetkých našich dodávateľov. Toto všetko vyplýva na kvalitu mäsa v obchodoch BILLA.

Čo skontrolovať na etikete

Naučte sa správne čítať etiketu na mäse vďaka tomuto jednoduchému návodu.


Pri informácii o pôvode je dôležité nielen miesto balenia, ale aj miesto chovu a zabitia. Teplota skladovania je v obchode síce kontrolovaná, ale treba na ňu myslieť aj pri preprave domov.


Informácia o cene je vždy za jeden kilogram a za konkrétne balenie. A dátum spotreby prezradí dokedy treba mäso skonzultovať alebo ďalej spracovať.

Už viete, aké mäso si najbližšie pripravíte?

Prelistujte si nás aktuálny leták s ponukou mäsa značky Slovenská farma alebo sa inšpirujte mäsovými receptami na našom webe Kulinarium.