MainContentHeadline

Slovenská farma

Pod týmto názvom nájdete v predajniach BILLA čerstvé produkty v dvoch kategóriách - ovocie a zelenina a čerstvé mäso. Značka Slovenská farma Vám zaručuje, že produkty pochádzajú výhradne od slovenských pestovateľov a chovateľov.

Ovocie a zelenina:

Sezónne, čerstvé a vypestované na Slovensku. Aj tak je možné zhrnúť ovocie a zeleninu, ktoré si zakúpite pod značkou Slovenská farma. V závislosti od sezóny si môžete pochutnať na jablkách, cesnaku, žltej cibuli, zemiakoch, hruškách, slivkách, strapcových rajčiakoch, cukete, zeleninovej paprike, paprike kápii či gazdovskej kvasenej kapuste.

Mäso:

Mäso má nezastupiteľný význam v tradičnej slovenskej kuchyni. V Bille nám záleží na tom, aby ste ho mali vždy poruke v prvotriednej chuti i kvalite a nemuseli sa spoliehať na zabíjačkové zásoby susedov či na ponuku mäsiarstiev.

Dbáme o to, aby vašim obľúbeným mäsovým receptom nechýbali kľúčové prísady – čerstvosť a lokálny pôvod. Naším cieľom je uľahčiť každej rodine prístup k pestrému mäsového sortimentu, bez ohľadu na to, či nakupujú na dedine alebo v krajskom meste. Vďaka spolupráci s overenými dodávateľmi zo slovenských mäsových fariem – farmou býkov v Jurovej, farmou ošípaných vo Veľkom Ďuri a farmou hydiny v Padáni – nájdete v supermarketoch BILLA vždy rýchlo a ľahko presne to, čo potrebujete: vo vysokej kvalite, so zachovaním maximálnej čerstvosti a za rozumnú cenu. Mäso pod značkou „Slovenská farma“, garantujúcou slovenský chov, zakúpite iba v predajniach BILLA.