1. home
  2. BILLA Bonus
  3. Aplikácia BILLA Bonus

Stiahnite si BILLA Bonus aplikáciu

Využívanie všetkých klasických výhod BILLA Bonus karty bude pre vás ešte pohodlnejšie a jednoduchšie. Navyše získate aj špeciálne zľavy, ktoré sú pripravené iba pre užívateľov BILLA Bonus aplikácie.


S elektronickou BILLA Bonus kartou budete mať skrátka výhodné nákupy vždy pod palcom.


Bonusové ceny

Keď máte mobil s aplikáciou, nič viac na extra výhodné nákupy nepotrebujete. Nakupujte so zľavami až do výšky 50 % - produkty nájdete v predajniach označené modrými cenovkami.

Narodeninová zľava

Oslava narodenín si žiada prekvapenie. My pre vás máme príjemnú 10 % zľavu na jeden nákup. Ak ste pri registrácii uviedli dátum svojho narodenia a za posledných 6 mesiacov ste aspoň raz použili svoju BILLA kartu, narodeninové nakupovanie u nás vás neminie.

25 % na vybraný sortiment

Vieme, ako spríjemniť víkendové nakupovanie. Vždy od piatka do nedele pre vás máme jednu alebo viac kategórií produktov, ktoré plošne zlacňujeme až o štvrtinu.

Zľavové kupóny v aplikácii

Každé dva týždne vás v BILLA aplikácii čaká príjemné prekvapenie v podobe zľavových kupónov pre členov BILLA Bonus. Už ste videli tie aktuálne?

Výhody u externých partnerov

Je samozrejmosťou, že náš vernostný program vám umožňuje výhodnejšie nakupovanie v našich predajniach. To však nie je všetko. S nami automaticky získavate zľavy a výhody aj u našich renomovaných partnerov.