1. home
  2. Pre verejnosť a médiá
  3. Spoločnosť BILLA upozorňuje na protiprávne konanie a zneužitie mena

Spoločnosť BILLA upozorňuje na protiprávne konanie a zneužitie mena

Prosíme zákazníčky a zákazníkov o ostražitosť. Podľa upozornení od občanov adresovaných spoločnosti BILLA s.r.o., v Bratislave - Petržalke sa pohybuje doposiaľ neidentifikovaný muž, ktorý navštevuje obyvateľov priamo v ich domovoch a ponúka im tovar ako parfumy alebo predmety osobnej spotreby za podozrivo nízku cenu. Dotknutý muž sa podľa informácií od občanov odvoláva sa na fakt, že je zamestnancom BILLA s.r.o. a tvrdí, že pokiaľ majú vernostnú kartu BILLA Bonus, vie im tento tovar predať za nižšiu cenu. Zrejme pre zvýšenie svojej vierohodnosti, dotknutý muž podľa poskytnutých informácií podsúva nepravdivú informáciu o spoločenskej udalosti v predajni na Muchovom námestí v Petržalke, ktorú má moderovať moderátor Michal Hudák.


Spoločnosť BILLA s.r.o. upozorňuje svoje zákazníčky a zákazníkov, že sa v plnej miere dištancuje od takéhoto konania. Príslušné konanie vykazuje známky protiprávnosti a príslušná osoba zneužíva a poškodzuje dobré meno spoločnosti BILLA s.r.o.


Žiadame občanov, ktorí disponujú informáciami o opísanom konaní, aby kontaktovali bezplatnú zákaznícku linku BILLA s.r.o. na čísle:


0800 131 121  alebo kontaktovali priamo Políciu SR na telefónnom čísle 158.


Zároveň upozorňujeme zákazníčky a zákazníkov, že tento doposiaľ neidentifikovaný muž sa môže presúvať aj do iných mestských častí Bratislavy a jej okolia.


Prosím, buďte obozretní a ďakujeme za vašu pomoc a priazeň.