1. home
  2. Naše značky
  3. Nice Bites

Nové Nice Bites – otvoríš a neprestaneš!

Poznáte to všetci, keď raz začnete s chutnými orieškami, nedokážete prestať. A táto NOVINKA je toho dôkazom. Nice Bites je nová privátna značka rôznych druhov orieškov, sušeného ovocia a ich nečakaných kombinácií. V balíčkoch Nice Bites nájdete časť produktov z pôvodného portfólia značky BILLA v novom dizajnovom obale, ale aj úplne nové a zaujímavé produkty. Každý si nájde to pravé (nielen) orechové. 
 

Nice Bites premenia nejednu príležitosť na momenty plné radosti a spoločných zážitkov! 

Rozbaľte to, kdekoľvek!

Naturálne, v čokoláde či korenisté? Na párty, v práci, po športe či v škole? Nice Bites sú skvelým snackom pri každej príležitosti, stačí si vybrať. Ale pozor, keď raz začnete, nebudete môcť prestať! 

Natural

Prírodné oriešky sú ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov orechov. Obohatia vašu stravu o vitamíny a minerály a potešia aj fanúšikov RAW stravy. Oriešky môžete využiť aj na pečenie, výrobu rastlinných mliek, do šalátov, smoothies či dezertov.

Sušené a kandizované ovocie 

Ovocné balíčky Nice Bites sú ideálne ako energetický snack počas dňa, perfektný doplnok do vašich obľúbených cereálií alebo ako tajná ingrediencia v kuchyni. Nájdete tu sušené ovocie, mixy sušeného ovocia a naturálnych orechov, niektoré aj s kúskami čokolády. 

Mixy a ochutené 

Neviete sa rozhodnúť alebo radi kombinujete? Prinášame vám rôzne kombinácie orieškov, sušeného ovocia, kokosu či čokolády. Ak máte chuť na slané, vyberte si z našich pražených, solených, karamelizovaných či spicy príchutí. 

To go 

Tieto kompaktné 70-gramové balíčky sú vaším dokonalým spoločníkom, či už ste na výlete, v práci, alebo len hľadáte rýchlu a chutnú desiatu. Vyskúšajte Sporty Mix, Home Office Mix, Student Mix, Nut Mix Trio. V balíčkoch To Go si môžete odniesť aj kešu oriešky či lúpané nesolené pistácie. 

Premium 

Prémiový rad produktov Nice Bites je skutočne celý na zjedenie. Od atraktívneho dizajnu obalov až po exkluzívny obsah plný rôznych chutí. V týchto luxusných balíčkoch nájdete orechy, orechové zmesi, spracované ovocie v čokoláde a taktiež aj orechy v čokoláde. Ak chcete potešiť nielen seba, ale aj druhých, tento rad orieškov je ideálny aj ako darček.