MainContentHeadline

Clever

Viac ako 200 výrobkov Clever za diskontné ceny.

Názov "Clever" znamená "Rozumný" a odráža našu filozofiu, že nakupovať sa dá aj s rozumom.

Popri diskontnej cene je však rovnako dôležitým ktitériom pre úspech značky CLEVER aj kvalita. Náš nezameniteľný dizajn a používanie obmedzeného množstva obalov šetrí nielen váš rodinný rozpočet ale aj prírodu okolo nás. Pod bielomodrým logom CLEVER nájdete mliečne výrobky, ovocie, zeleninu a ďalšie základné potraviny zaručenej kvality a vždy za diskontnú cenu. Šetríme rozumne tam, kde sa to naozaj dá, aby ste vy mali z nákupu úžitok i radosť.

Sortiment Clever

Mliečne výrobky

Ovocie a zelenina

Ostatné výrobky

Garancia vrátenia peňažného rozdielu

V prípade, že zákazník zakúpi výrobok porovnateľný s výrobkom Clever za nižšiu štandardnú predajnú cenu, Billa garantuje vrátenie peňažného rozdielu medzi cenou zakúpeného výrobku a výrobkom Clever. Výrobky musia byť zakúpené v ten istý deň. Zákazník si môže nárokovať vrátenie peňažného rozdielu za podmienky, že predloží pokladničný blok od zakúpeného výrobku Clever, ako aj od zakúpeného konkurenčného výrobku.

Príklad porovnávania

400-gramové balenie jogurtu Clever s 2% obsahom tuku s iným 400-gramovým balením jogurtu obsahujúceho 2% tuku.

Predmetom porovnávania musí byť rovnaký tovar v rovnakom balení

V praxi existujú rôzne typy balenia rovnakého tovaru - napríklad balenie arašidov v sáčku, či balenie v plechovke - čo môže viesť k rozdielnym cenám. Čerstvé mlieko v sáčku má nižšiu cenu než mlieko v sklenej flaši.

Preto za relevantné považujeme ak zákazník porovnáva napríklad pivo v plechovke, len s pivom v plechovke a nie s pivom vo fľaši, aj keď ide o ten istý výrobok.

Z vyššie opísaných dôvodov sa vždy môžu porovnávať len výrobky s rovnakým balením.

Zoznam výrobkov Clever