1. home
  2. Naše značky
  3. Bon Via

Bon Via

SLNKOM VYPESTOVANÉ


Bon Via je privátnou značkou spoločnosti BILLA, ktorá je zameraná iba na ovocie a zeleninu. Produkty inej kategórie pod touto značkou nenájdete. Zároveň je potrebné povedať, že ponúka iba ovocie a zeleninu zahraničného pôvodu.


Pre túto značku platí, že naša spoločnosť kontroluje proces rastu, zberu, výberu a spracovania produktov priamo s farmármi, čím zabezpečujeme najlepšiu chuť a vysokú kvalitu.

Pod značkou Bon Via rozlišujeme 3 rôzne produktové rady, z ktorých každá má svoje špecifiká. Odlíšiť ich je možné veľmi jednoducho, podľa farieb obalov:

Bon Via


Štandardná rada s najväčším portfóliom. Jej sľubom je zabezpečenie dobrej kvality a ceny. Obaly a logo tejto rady sú veľmi farebné a výrazné, aby prilákali pozornosť a zaujali hneď na prvý pohľad.

Bon Via BIO

Pokrýva všetok zahraničný bio sortiment v kategórii ovocia a zeleniny. Vizuál na obaloch je prenesený do odtieňov zelenej, aby sa podčiarkol bio charakter týchto produktov.

Dôležitý fakt, na ktorý nesmieme zabudnúť je, že celá bio rada má udržateľné obaly.

Bon Via Premium

Výber špeciálnych produktov v prémiovej kvalite. Každý z nich má zároveň  atribúty, ktorými sa odlišuje od bežnej rady a zaslúži si svoj prémiový status. Príkladom je čierny cesnak alebo cibuľa, z ktorej neslzia oči. Produkty Bon Via Premium rozpoznáte vďaka vizuálu, ktorý sa nesie v čiernej farbe so zlatými líniami.

Podobne ako pri Bon Via Bio, aj produkty, prémiovej rady majú udržateľné obaly.


Prísľuby značky:

1. Čerstvosť


Zber produktov v správnom momente, čo najrýchlejšie dodanie na predajne a silné kontroly kvality vo viacerých fázach spracovania (pri pestovaní, v zbernej továrni, počas prepravy, pri vykladaní v predajniach)


2. Stabilná kvalita, na ktorú sa dá spoľahnúť


Kvalita produktov je kontrolovaná počas celého procesu (od poľa až k zákazníkovi). Vieme vždy povedať, kde bol daný produkt vypestovaný a naši experti ich kontrolujú denne na poliach, aby zabezpečili čo najvyššiu kvalitu.

3. Proces výberu


Po zbere sú produkty doručené do spracovateľskej továrne, kde prejdú výberovým procesom a vyberú sa iba tie najkvalitnejšie kúsky, ktoré sa potom dostanú k zákazníkom.