1. home
  2. Naše značky
  3. BILLA Premium

BILLA Premium

Vychutnajte si život v každej chvíli, so všetkými jeho chuťami.


Vítame Vás do sveta, kde život znamená viac, ako len prežívanie dní. S BILLA Premium ide o žitie vo všetkej svojej plnosti a zmyselnosti, o vychutnávanie každej chvíle so všetkými jej chuťami, vôňami a farbami. Značka BILLA Premium Vám ponúka viac ako 100 výnimočných produktov, ktoré si zamilujete prvým sústom. Nezáleží na tom, či ide o sladké, alebo slané – BILLA Premium je tu, aby vám priniesla kvalitu a chuť ktorú nebudete chcieť prestať cítiť.


Zahryznite sa do každého dňa a nenechajte svoje dni všedné, pretože život si treba vychutnať.

Makronky


Kolekcia šiestich makroniek, ktoré sú zážitkom pre všetkých milovníkov sladkého. Každá z týchto elegantných jemných makroniek, je obohatená o mleté mandle. Každý druh je výnimočný svojou bohatou náplňou – či už ide o lahodné mango, osviežujúci citrón, bohatú čokoládu, sviežu malinu, sladký vanilkový krém, alebo exotický pistáciový zážitok.

Extra virgin olive oil 100% Greek


Vychutnajte si pravú grécku atmosféru s našim Extra Virgin olivovým olejom. Tento olej prináša do vašich pokrmov jedinečnú chuť a luxusný dotyk, ktorý si okamžite zamilujete. 100-percentná grécka chuť pre vašu kuchyňu.

Old Gouda


Klenot medzi syrmi, ktorý zreje 12 mesiacov, ponúka chuť a textúru, ktorá vás okúzli. Čo tento syr robí tak jedinečným? Jeho tajomstvo spočíva v mlieku z Jersey kráv, ktoré dodáva tomuto syru krémovú jemnosť a bohatú chuť. Každý kúsok je kúskom do syrového raja. Buďte pripravení na syrový zážitok, ktorý si zamilujete.

Džem


Chuť sveta v každej lyžičke. Pomarančový džem prinesie do vašich raňajok sviežosť šťavnatých pomarančov priamo zo Španielska, zatiaľ čo figový džem láka svojou sladkou chuťou s nádychom exotiky Maroka. Ak preferujete bohatú chuť, náš džem z čučoriedok priamo z Kanady je ideálny práve pre Vás. Očakávajte výnimočné chute, spojené s najlepšími prísadami z týchto kútov sveta.

Mini Jamon Serano


Mini Jamon Serano – pre ľudí ktorí chcú špičkovú kvalitu mäsa priamo zo Španielska. Prvotriedna chuť a jedinečný servírovací set v každom balení.