1. home
  2. Naše kvality
  3. MUDr. Boris Bajer, PhD.

MUDr. BORIS BAJER, PhD.

Lekár, fyziológ & patofyziológ, výživový špecialista


MUDr. Boris Bajer, PhD. v priebehu svojej viac ako 12 ročnej praxe v dietológii pomohol tisíckam spokojných klientov žiť zdravšie. Rukami mu prešlo aj množstvo profesionálnych športovcov, ktorým pomohol maximalizovať výkon. Pán Bajer má ukončený najvyšší stupeň vysokoškolského vzdelania, 6 rokov doktorandského štúdia na LFUK v odbore normálna a patologická fyziológia a v Ústave experimentálnej endokrinológie SAV (neskôr Biomedicínskom centre SAV).


S doktorom Bajerom spolupracujeme na hľadaní benefitov potravín, pripravujeme s ním rôzne tipy, ako zlepšiť zdravie a kvalitu života našich zákazníkov. Pripravuje pre vás recepty, v ktorých využíva privátne značky BILLA, nakoľko si aj on potrpí na kvalite.


Na Instagrame ho môžete poznať pod menom @borismedicine, mohli ste ho vidieť v mnohých televíznych reláciách, počuť ste ho mohli v rádiách, v podcastoch alebo aj vlastných podcastoch s názvom „MUDRovačka“.

Svoje bohaté skúsenosti ako kondičný tréner, výskumník na SAV a pracovník vo svojom centre výživy zúročil už v 3 knihách - Medicína výživy, Medicína výživy 2 (V praxi), Protokol prirodzenej plodnosti a sexuálneho apetítu. Všetkým trom knihám sme hrdým partnerom a nájdete ich aj v našich predajniach.


Ktoré produkty si u nás v BILLA doktor Bajer kupuje najčastejšie a odporučil by ich aj Vám?


BILLA Premium ovčia bryndza, BILLA BIO sortiment (od zeleniny, ovocia až po prakticky všetky mliečne potraviny), BILLA Premium vajíčka, sortiment Mäsiarov výber.


„Spolupráca s BILLA je jednou z mojich srdcových, písal som to už v mojej prvej knihe. Páči sa mi, že progres spolupráce je úplne prirodzený. Zo začiatku bol zložený zo zopár vyjadrení a hosťovaní vo videách, kedy si aj BILLA určite potrebovala otestovať moje kvality, pričom dnes máme celoplošnú úzku spoluprácu od zlepšovania kvality potravín, ktoré sa v BILLA predávajú, až po predaj mojich kníh. Za roky, ktoré spolupracujeme, poznám v BILLA už množstvo ľudí, ktorých môžem nazvať priateľmi. “