Main Content

Výhody u externých partnerov

Exkluzívne leto so značkou Rona

Od 1.7.2020 do 31.7.2020 máte s Billa Bonus kartou zľavu 25% na celý sortiment značky RONA na e-shope firmy KARLO s.r.o. a vo vzorkových predajniach KARLO v Michalovciach a v Bratislave.

Podmienkou získania 25% zľavy je pri platbe v košíku vložiť zľavový kód „BILBC2001“ alebo v predajni ukázať Vašu Billa Bonus kartu.

Zľava sa vypočítava z bežnej ceny tovaru. Zľavy nie je možné kombinovať.

Adresy vzorkových predajní nájdete TU.

Sortiment v e-shope nájdete TU.

Užite si kino s Billou

… a získajte zľavu 10% na vstupenky do kín siete CINEMAX.

Výhodu môžete využiť kedykoľvek od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020 v celej sieti kín CINEMAX na Slovensku. Stačí, keď pri kúpe vstupeniek priamo v pokladni kina predložíte vašu BILLA Bonus kartu. Zľava platí pri kúpe 2 vstupeniek na jedno predstavenie. Zľavu nie je možné uplatniť na elektronický nákup vstupeniek.

Podrobnejšie informácie nájdete v podmienkach vernostnej akcie „Užite si kino s BILLOU“ pre členov BILLA Bonus-u, ktoré otvoríte kliknutím TU

CINEMAX je tu pre Vás v 13 kinách na Slovensku: Bratislava, Banská Bystrica, Dunajská Streda, Košice, Nitra, Poprad, Prešov, Skalica, Trenčín, Trnava MAX, Trnava Arena, Martin a Žilina.

Aktuálnu ponuku filmov nájdete TU

Skvelá ponuka v Tescoma

Opäť vám prinášame fantastickú ponuku od nášho partnera Tescoma.

Od 1. 1. 2020 do 31. 8. 2020 máte možnosť získať s BILLA BONUS kartou zľavu 20% na celý sortiment pri nákupe nad 30€ v predajných centrách Tescoma a na e-shope www.tescoma.sk.

Podmienkou získania 20% zľavy na celý sortiment v predajných centrách Tescoma je predloženie vašej Billa Bonus karty na pokladni a výška nákupu minimálne 30€. Zľava sa nevzťahuje na akčné položky a darčekové poukazy.

Podmienkou získania 20% zľavy na celý sortiment pri nákupe nad 30€ na e-shope www.tescoma.sk je pri platbe vložiť zľavový kód BIL2TES3. Zľava sa nevzťahuje na akčné položky a darčekové poukazy.

Podrobnejšie informácie získate v Podmienkach vernostnej akcie „20% zľava na celý sortiment Tescoma" pre členov klubu BILLA BONUS-u.

Zoznam predajných centier nájdete na www.tescoma.sk alebo TU.