Main Content

Užite si kino s BILLOU

Našim členom prinášame nové skvelé výhody. S BILLA Bonus kartou získate zľavu 10% na vstupné do kín siete CINEMAX.

Výhodu môžete využiť kedykoľvek od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020 v celej sieti kín CINEMAX na Slovensku. Stačí keď pri kúpe vstupeniek priamo v pokladni kina predložíte našu BILLA Bonus kartu. Zľava platí pri kúpe maximálne 2 vstupeniek na jedno predstavenie. Zľavu nie je možné uplatniť na elektronický nákup vstupeniek.

Podrobnejšie informácie nájdete v Podmienkach vernostnej akcie „Užite si kino s BILLOU“ pre členov BILLA Bonus-u, ktoré otvoríte kliknutím TU

CINEMAX je tu pre Vás v 13 kinách na Slovensku: Bratislava, Banská Bystrica, Dunajská Streda, Košice, Nitra, Poprad, Prešov, Skalica, Trenčín, Trnava MAX, Trnava Arena, Martin a Žilina.

Navštívte kino aj počas jari. S BILLA BONUS kartou naviac ušetríte na vstupnom... ponúkame Vám filmy:

  • Vpred od 5.3.2020,
  • Snežná hliadka od 19.3.2020,
  • Mulan od 26.3.2020
  • a ďalšie filmové hity v CINEMAX

Skvelá ponuka v Tescoma

Opäť vám prinášame fantastickú ponuku od nášho partnera Tescoma.

Od 1. 1. 2020 do 31. 5. 2020 máte možnosť získať s BILLA BONUS kartou zľavu 20% na celý sortiment pri nákupe nad 30€ v predajných centrách Tescoma a na e-shope www.tescoma.sk.

Podmienkou získania 20% zľavy na celý sortiment v predajných centrách Tescoma je predloženie vašej Billa Bonus karty na pokladni a výška nákupu minimálne 30€. Zľava sa nevzťahuje na akčné položky a darčekové poukazy.

Podmienkou získania 20% zľavy na celý sortiment pri nákupe nad 30€ na e-shope www.tescoma.sk je pri platbe vložiť zľavový kód BIL2TES3. Zľava sa nevzťahuje na akčné položky a darčekové poukazy.

Podrobnejšie informácie získate v Podmienkach vernostnej akcie „20% zľava na celý sortiment Tescoma" pre členov klubu BILLA BONUS-u.

Zoznam predajných centier nájdete na www.tescoma.sk alebo TU.