MainContentHeadline

Užite si kino s BILLOU

Našim členom prinášame nové skvelé výhody. S BILLA Bonus kartou získate zľavu 10% na vstupné do kín siete CINEMAX.

Výhodu môžete využiť kedykoľvek od 1. 1. 2019 do 31. 12. 2019 v celej sieti kín CINEMAX na Slovensku. Stačí keď pri kúpe vstupeniek priamo v pokladni kina predložíte našu BILLA Bonus kartu. Zľava platí pri kúpe maximálne 2 vstupeniek na jedno predstavenie. Zľavu nie je možné uplatniť na elektronický nákup vstupeniek.

Podrobnejšie informácie nájdete v Podmienkach vernostnej akcie „Užite si kino s BILLOU“ pre členov BILLA Bonus-u, ktoré otvoríte kliknutím TU

CINEMAX je tu pre Vás v 13 kinách na Slovensku: Bratislava, Banská Bystrica, Dunajská Streda, Košice, Nitra, Poprad, Prešov, Skalica, Trenčín, Trnava MAX, Trnava Arena, Martin a Žilina.

Navštívte aj v apríli kino. S BILLA BONUS kartou naviac ušetríte na vstupnom... ponúkame Vám filmy:

  • Shazam od 4.4.2019,
  • SHREK - Princ Krasoň od 11.4.2019,
  • Avengers Endgame od 25.4.2019
  • a ďalšie filmové hity v CINEMAX


Skvelá ponuka v Tescoma

Opäť vám prinášame fantastickú ponuku od nášho partnera Tescoma. Od 1. 1. 2019 do 30. 4. 2019 máte možnosť získať s BILLA BONUS kartou zľavu 20% na celý sortiment pri nákupe nad 30€ v predajných centrách Tescoma a na e-shope www.tescoma.sk.

Podmienkou získania 20% zľavy na celý sortiment v predajných centrách Tescoma je predloženie vašej Billa Bonus karty na pokladni a výška nákupu minimálne 30€. Zľava sa nevzťahuje na akčné položky a darčekové poukazy.

Podmienkou získania 20% zľavy na celý sortiment pri nákupe nad 30€ na e-shope www.tescoma.sk je pri platbe vložiť zľavový kód BIL2TES3. Zľava sa nevzťahuje na akčné položky a darčekové poukazy.

Podrobnejšie informácie získate v Podmienkach vernostnej akcie „20% zľava na celý sortiment Tescoma pre členov klubu BILLA BONUS-u po kliknutí TU. Zoznam predajných centier nájdete na www.tescoma.sk alebo TU.

Skvelá ponuka v ANDREA SHOP

Prinášame Vám novú fantastickú ponuku od nášho partnera ANDREA SHOP.

Od 1. 11. 2018 do 30. 04. 2019 máte možnosť získať s BILLA BONUS kartou zľavu 5% na celý sortiment nezľavneného tovaru pri účtovaní dopravných nákladov v predajniach ANDREA SHOP plus a v e-shope www.andreashop.sk

Podmienkou získania 5% zľavy na celý sortiment v predajniach ANDREA SHOP plus je predloženie Billa Bonus karty na pokladni. Zoznam predajní je uvedený na stránke www.andreashop.sk. Akcia platí od 1. 11. 2018 do 30. 4. 2019. Zľava sa nevzťahuje na zľavnený tovar a darčekové poukazy.

Podmienkou získania 5% zľavy na celý sortiment v e-shope www.andreashop.sk pri platbe vložiť zľavový kód BILLA. Akcia platí od 1. 11. 2018 do 30.4.2019. Zľava sa nevzťahuje na zľavnený tovar a darčekové poukazy.

Podrobnejšie informácie získate v Podmienkach vernostnej akcie „5% zľava na celý sortiment ANDREA SHOP“ pre členov klubu BILLA BONUS-u po kliknutí TU.

Zoznam predajní nájdete na www.andreashop.sk