Main Content

Kolekcia nožov, stojana na nože a dosiek na krájanie vivo

Značka vivo vám prináša tradičnú kvalitu v kombinácii s funkčným dizajnom. Získajte prémiovú kvalitu vivo za výhodné ceny!

Získajte praktickú sadu nožov, stojana a dosiek na krájanie vivo teraz v BILLE.

Limitovaná kolekcia nožov z nehrdzavejúcej ocele, stojana na nože a sada dosiek na krájanie môžu byť vaše. Zbierajte nálepky za nákupy a vyskladajte si celú sadu produktov vivo. Nálepky môžete zbierať od 28.10.2020 do 16.2.2021 a môžete ich vymeniť za nože, stojan a dosky na krájanie do 2.3.2021, alebo do vyčerpania zásob.

Postup získania kolekcie nožov, stojana a dosiek na krájanie:
- Za každých 10 € nákupu v BILLE získate 1 nálepku,
- Za 10 nálepiek si môžete vybrať jeden produkt a vyskladať si tak kolekciu nožov, stojana a dosiek na krájanie vivo za akciovú cenu,
- Bežná cena bez zbierania nálepiek umožňuje kúpu tovaru bez účasti na promo akcii.

Kompletné pravidlá spotrebiteľskej akcie | Hracia karta na zbieranie bodov

 

UNIVERZÁLNY NÔŽ

BALENIE 1 KS

Výborný nôž na bežné sekanie a krájanie. Základný nôž pre každého kuchára je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Je ako stvorený na najmä na jednoduché krájanie a sekanie ovocia a zeleniny ako aj malé kusy pečiva a bagiet.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 24,95 €

NÔŽ NA OVOCIE

BALENIE 1 KS

Nôž z nehrdzavejúcej ocele na prípravu ovocia a zeleniny. Malá a silná čepeľ sa dokonale hodí na lúpanie ovocia a zeleniny, ako aj na sekanie a krájanie na drobné kúsky.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 19,95 €

NÔŽ NA CHLIEB A PEČIVO

BALENIE 1 KS

Nôž z nehrdzavejúcej ocele s modernou ergonomickou rukoväťou je vhodný na krájanie potravín s tvrdou kôrkou/šupkou a mäkkým vnútrom . Hrubé ryhovanie umožňuje presný, čistý rez bez potreby vyvinutia neprimeraného tlaku na bochník.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 34,95 €

ŠÉFKUCHÁRSKY NÔŽ

BALENIE 1 KS

Tento moderný nôž je vhodný na každodennú prípravu zeleniny, rezanie mäsa a sekanie byliniek. Vyrobený je z nehrdzavejúcej ocele.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 44,95 €

PORCIOVACÍ NÔŽ

BALENIE 1 KS

Výborný nôž vhodný na porciovanie pečeného mäsa a hydiny. Vyrobený je z nehrdzavejúcej ocele s modernou ergonomickou rukoväťou.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 34,95 €

STEAKOVÝ NÔŽ

BALENIE 2 KS

Nôž pre milovníkov steakov. S nabrúseným zubatým ostrím tohto noža z nehrdzavejúcej ocele je krájanie hrubých šťavnatých steakov hračka. Je vhodný aj na krájanie paradajok a podobných mäkkých druhov zeleniny.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 39,95 €

NÔŽ SANTOKU

BALENIE 1 KS

Tento špeciálny z nehrdzavejúcej ocele je vhodný najmä na krájanie surového mäsa, rýb a zeleniny a poteší každého milovníka kulinárskych špecialít.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 44,95 €

STOJAN NA NOŽE

BALENIE 1 KS

V tomto stojane budú čepele nožov chránené pred poškodením a budú zároveň pri varení vždy v ponuke. Stojan umiestnite vždy na vodorovný povrch a uchovávajte mimo dosahu plameňov alebo iného zdroja tepla. Vonkajší materiál drevo, vnútro je vyplnené plastovými štetinami.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 34,95 €

SADA DOSIEK NA KRÁJANIE

BALENIE 5 KS

Sada plastových dosiek na krájanie je šetrná k čepeliam nožov, odolná proti porezaniu a protišmyková. Je vhodná do umývačky riadov. Uchovávajte ju mimo dosahu plameňov alebo iného zdroja tepla.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 39,95 €