Main Content

V predajniach BILLA posilňujeme dôraz na čerstvosť, pestrosť a BIO kvalitu.

Chute, z ktorých si vyberie každý

Do sortimentu chleba a pečiva postupne pribudli nové výrobky, starostlivo vybrané tak, aby uspokojili chute každého zákazníka. Popri sladkom a slanom pečive, či už suchom alebo so šťavnatými ovocnými, krémovými, syrovými či mäsovými náplňami, obohatili regály aj špeciálne pekárske výrobky so zníženým obsahom sacharidov a zvýšeným obsahom bielkovín, ideálne pre ľudí, ktorí si strážia štíhlu líniu a nechcú sa vzdať svojich obľúbených cereálnych pochúťok ani v neskorších večerných hodinách.

BIO kvalita s novým certifikátom

Zmeny sa odrazili aj v ponuke certifikovaných BIO produktov z radov chleba a pečiva. V predajniach sú jasne označené a umiestnené na samostatnej polici. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť, že kupujú výrobok bez syntetických konzervačných látok, umelých farbív a ochucovadiel, navyše vyrobený zo surovín dopestovaných šetrnejším, ekologickým spôsobom. Túto skutočnosť garantuje nový certifikát, ktorý sme získali. Potvrdzuje, že vybrané výrobky môžu niesť označenie produktov ekologického pôdohospodárstva.

Chlieb mesiaca

Zákazníci si môžu v predajniach BILLA každý mesiac zakúpiť unikátny chlieb pripravený z vyberaných surovín a dodávaný exkluzívne pre našu sieť. Výrobok je označený ako „Chlieb mesiaca“ a ponúka pridanú hodnotu do jedálneho lístka rodín, ktoré chcú vyskúšať nové chute, pričom si potrpia na vysokú kvalitu základných potravín za dostupnú cenu.

 

Novinky v ponuke

Kocka s tekvicou

Tmavá viaczrnná kocka s tekvicovými semienkami vo vnútri aj na povrchu. Vláčna pórovitá striedka a tenká chrumkavá kôrka len doplnia chuťový zážitok.

Šatôčka s tvarohom

Tradičná šatôčka s tvarohovou plnkou s hrozienkami. Obľúbená kombinácia, ktorá Vás vždy poteší. Je ručne prekladaná.

Ražná žemľa

Hlavná výhoda ražného pečiva je v tom, že má oproti pšeničným výrobkom podstatne viac vitamínov, viac vlákniny a minerálov. Ražné pečivo patrí k tradičným produktom, pri ktorom oceňujeme dlhodobú čerstvosť, prijemnú pečivovú vôňu a chuť a prijemne pórovitú striedku. Škandinávske krajiny sú nám, predovšetkým vďaka zdravotnej osvete, vzorom v spotrebe ražného pečiva.

Pochúťka hruška chia

Sladký koláčik z jemného lístkového cesta príťažlivého zapletaného tvaru s chrumkavým posypom pšeničnej krupice na povrchu. V jeho vnútri nájdete bohatú ovocnú hruškovú náplň, s nutrične vysokohodnotnými semienkami CHIA (plnka až 28% obsahu, z toho 2% CHIA semienka).Chia semienka majú neutrálnu chuť a nenarúšajú ani konzisteniu plnky, pretože nasajú viac vody a vy si ich v plnke ani nevšimnete. Sú perfektnou pridanou hodnotou pre vaše zdravie. Jemnú a sviežo- sladkú chuť hruškovej plnky s chia semienkami si zamilujete.

XL orech marhuľa

Sladký koláčik z jemného lístkového cesta. Zárezy na jeho povrchu znásobujú chrumkavý zážitok. Vo vnútri Vás prekvapí bohatou orechovo - marhuľovou plnkou (až 30% obsahu). Domáca tradičná chuť vlašských orechov sa neodolateľne spája so sviežou ovocnou chuťou marhúľ (obsahuje marhule, marhuľové pyré a pretlak). Lahodnú kombináciu orechov a marhúľ dotvára chuť škorice.

Olivový delikát

Tradičné biele pšeničné kváskové cesto ochutené čiernymi olivami a oregánom, ktoré sú zapečené v striedke, vďaka čomu získava výrobok stredomorský charakter. Receptúra používa prírodný kvások, vďaka čomu sa vyznačuje lahodne vláčnou striedkou a úžasne chrumkavou kôrkou. Chuťový zážitok a chrumkavosť je znásobená posypom z pšeničnej krupice.

Cibuľový delikát

Tradičné biele pšeničné kváskové cesto, do ktorého sme pridali restovanú cibuľku. Po upečení sa chuť a vôňa restovanej cibuľky vynikajúco spája s cestom. Výsledkom je chlebová pochúťka, ktorá je potešením pre všetky zmysly. Receptúra využíva prírodný kvások, vďaka ktorému sa vyznačuje lahodne vláčnou striedkou a úžasne chrumkavou kôrkou. Chuťový zážitok a chrumkavosť je znásobená posypom z kukuričnej drte.

Špaldové zrno

Špeciálne pečivo so 60% obsahom celozrnnej špaldovej múky. Striedka je obohatená o tekvicové, slnečnicové a ľanové semiačka. Špalda obsahuje spomedzi obilnín najviac bielkovín a jej konzumácia je prospešná pre vysoký obsah živín. Je výborným zdrojom vitamínov skupiny B, mangánu a horčíka. Má vysoký obsah vlákniny, čím podporuje zdravé trávenie. Pečivo špaldové zrno je vhodné pre všetky programy zdravej výživy.Vďaka obsahu prírodného kvásku sa vyznačuje lahodne vláčnou striedkou a úžasne chrumkavou kôrkou.