Main Content

Čerstvé mäso

V predajniach BILLA kladieme dôraz na čerstvosť produktov. Jednou z kategórií, v ktorej sa snažíme neustále zdokonaľovať naše služby je oddelenie čerstvého mäsa. Zákazníci si môžu vybrať zo širokej ponuky, kde okrem klasických druhov nájdu aj rôzne špeciálne druhy mäsa či mäso v bio kvalite. Vo vybraných predajniach ponúkame službu porciovania mäsa, kde naši mäsiari pre vás denne mäso porciujú a balia. Tešíme sa, že naše snahy neustále zlepšovať nami ponúkané služby v tejto oblasti neostali bez povšimnutia a sme vďační našim zákazníkom, že sme získali na základe ich hlasovania ocenenie BEST BUY v kategórii čerstvého mäsa.

Chrumkavé pečivo

Oddelenie pečiva je z nášho pohľadu jedným z najdôležitejších oddelení a z toho dôvodu kladieme veľký dôraz na šírku a kvalitu ponúkaných produktov. Neustále sledujeme preferencie našich zákazníkov a snažíme sa hľadať a prinášať do sortimentu novinky, ktoré by ich mohli zaujať. Okrem toho nám záleží na tom, aby si naši zákazníci mohli zakúpiť chrumkavé pečivo či chlieb na každú príležitosť a z toho dôvodu pripravujeme chlieb a pečivo každých 30 minút.

Lahôdky

Ponuku lahôdok v našich predajniach sa snažíme prispôsobovať tak, aby sme vyhoveli chutiam čo najviac zákazníkom. Tomu nasvedčuje aj šírka sortimentu kde si môžete vybrať rôzne šunky, salámy, lahôdkové šaláty, syry, údeniny alebo marinované chuťovky ako olivy, či sušené paradajky. Okrem toho ponúkame možnosť prípravy lahôdkových mís na rôzne príležitosti. Stačí si vybrať, čo by ste chceli hosťom ponúknuť a prípravu už nechajte na nás :).

Sezónne ovocie a zelenina

Sme presvedčení, že čerstvé ovocie a zelenina by nemali chýbať v žiadnom jedálničku. Tomu prispôsobujeme aj ponuku v našich predajniach. Je našou snahou zabezpečiť široký výber z kvalitného sortimentu počas celého roka. Avšak uvedomujeme si dôležitosť surovín dopestovaných priamo na Slovensku a z toho dôvodu nájdete v našich predajniach sezónnu zeleninu a ovocie od lokálnych pestovateľov. Slovenské produkty môžete zároveň nájsť aj pod našou značkou Slovenská farma.