1. home
  2. Naše značky
  3. Doba slovenská

Doba slovenská

Čerstvé mäso


V našich predajniach BILLA kladieme dôraz nielen na čerstvosť produktov, ktoré pre vás pripravujeme, ale aj na ich kvalitu. Jednou z kategórií, v ktorej sa snažíme neustále zdokonaľovať naše služby je oddelenie čerstvého mäsa. Naši slovenskí dodávatelia takmer denne na naše pulty dovážajú mäso, Ich budúcnosť ostáva v našich rukách a spoločne s vami sa snažíme pomôcť tým, ktorí pomoc v tejto ťažkej dobe potrebujú najviac. Aj vďaka nim si môžete vybrať nielen zo širokej ponuky z klasických druhov, ale aj rôzne špeciálne druhy mäsa, vrátane mäsa z welfare chovov . Sme hrdí na to, že až 100 % kuracieho mäsa našom v stálom sortimente je slovenského pôvodu. V BILLA nastala Doba slovenská, nakupujte preto u nás kvalitné slovenské potraviny.

Chrumkavé pečivo


Oddelenie pečiva patrí medzi naše najdôležitejšie oddelenia. To je dôvod, prečo kladieme veľký dôraz na kvalitu a chuť produktov, ktoré nájdete v našej ponuke. Neustále sledujeme vaše preferencie a snažíme sa dopĺňať ponuku o sortiment, ktorý by mohol zaujať vaše chuťové poháriky. Dvakrát za deň dopĺňame čerstvý chlieb a rožky od našich slovenských dodávateľov, ktorí majú v rukách dlhé roky skúseností. Uvedomujeme si, že k zachovaniu našich tradícii je potrebná každá ruka. Sme vďační, že nakupovaním slovenských potravín pomáhame spoločne prežiť ťažké časy tým, ktorým záleží na tom, čo máme na našom stole.

Mliečne výrobky


Uvedomujeme si aké dôležité miesto má vo výžive človeka mlieko. Je najkompletnejšou a najplnohodnotnejšou potravinou, ktorej význam nepodceňujeme ani v BILLA. V našej pestrej ponuke nájdete až 95% mlieka slovenského pôvodu, ktoré pre vás zabezpečujú naši lokálni dodávatelia. Ceníme si slovenských výrobcov, v rukách ktorých je zachovanie tradičných slovenských remesiel. Pomôžme im spoločne dostať sa z ťažkej situácie, pretože je to iba v našich rukách.

Sezónne ovocie a zelenina


V BILLA sme presvedčení, že čerstvé ovocie a zelenina by nemali chýbať v žiadnom jedálničku. Voňavé ako zo záhrady, čerstvé a s láskou pestované priamo od našich lokálnych pestovateľov. V našej ponuke nájdete počas sezóny až 90 % slovenskej zeleniny a ovocia. Široký výber z kvalitného sortimentu je v našej ponuke počas celého roka. Naši pestovatelia majú v rukách roky tvrdej práce a my im spoločne s vami pomáhame prežiť ťažkú dobu. Nákupom potravín od slovenských dodávateľov podporujeme spoločne ich budúcnosť.