Main Content

Kolekcia hrncov a panvíc Vivo

ZNAČKA VIVO VÁM PRINÁŠA TRADIČNÚ KVALITU V KOMBINÁCII S FUNKČNÝM DIZAJNOM

PRE VEĽKÝ ZÁUJEM AKCIA PREDĹŽENÁ

Nálepky je možné zbierať do 18. 2. 2020 a následne ich vymeniť za VIVO výrobok do 25. 2. 2020.

Získajte exkluzívnu sadu hrncov a panvíc Vivo teraz v BILLE. Limitovaná kolekcia - hrnce a panvice z nehrdzavejúcej ocele a okrúhly liatinový hrniec môžu byť teraz vaše. Zbierajte nálepky za nákupy a vyskladajte si celú sadu produktov Vivo.

Postup získania kolekcie hrncov a panvíc Vivo:

  • Za každých 5 € nákupu v BILLE získate 1 nálepku
  • Za 20 nálepiek si môžete vybrať jeden konkrétny výrobok za akciovú cenu a vyskladať si tak kolekciu hrncov a panvíc Vivo
  • Bežná cena bez zbierania nálepiek umožňuje kúpu tovaru bez účasti na promo akcii

Kompletné pravidlá spotrebiteľskej akcie | Hracia karta na zbieranie bodov

 

WOK S POKRIEVKOU Ø 30 cm

BALENIE 1 KS

Wok s pokrievkou z nehrdzavejúcej ocele s nelepivým povrchom Teflon Select® je ako stvorený na jemné vyprážanie potravín s nízkym obsahom tuku, ako sú ryby, zelenina, vaječné jedlá a cestíčka. Okrem funkčného a moderného dizajnu je wok aj trvanlivý, robustný a odolný proti poškriabaniu. Jeho povrch z nehrdzavejúcej ocele je leštený do vysokého lesku. Wok má praktickú dlhú a neprehrievajúcu sa rúčku. Sférické sendvičové dno je mimoriadne vhodné pre varenie s minimom oleja čo poteší všetkých milovníkov varenia.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 109,95 €

PANVICA Ø 28 cm

BALENIE 1 KS

Panvica z nehrdzavejúcej vysoko leštenej ocele, s nelepivým povrchom Teflon Select® je ako stvorená pre varenie s minimom oleja. Obzvlášť praktická a ideálna je na prípravu rýb, zeleniny, vajíčkových jedál a cestíčka. Má štýlový kužeľový dizajn, dlhú neprehrievajúcu sa rúčku a jej povrch z nehrdzavejúcej ocele je leštený do vysokého lesku.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 89,95 €

OKRÚHLY LIATINOVÝ HRNIEC Ø 24 cm

BALENIE 1 KS

Okrúhly liatinový hrniec s elegantným dizajnom a štýlovým gombíkom na uchytenie pokrievky z nehrdzavejúcej ocele je obzvlášť vhodný na varenie pri vysokých teplotách, rýchle opekanie pri vysokej teplote ako aj na pomalé varenie. Vyznačuje sa dlhou životnosťou vďaka špičkovému liatinovému materiálu. Ako stvorený je na pomalé varenie, keďže samo zvlhčujúci systém na vnútornej strane pokrievky zabezpečí, že pokrm bude šťavnatý. Je vhodný na všetky druhy varných dosiek ako aj na používanie v rúre, čo ocenia aj najnáročnejší milovníci varenia.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 119,95 €

HRNIEC S POKRIEVKOU Ø 16 cm

BALENIE 1 KS

Praktický hrniec s pokrievkou má štýlový kužeľový tvar. Hrniec je ideálny a obľúbený na každodenné použitie najmä vďaka kvalitnému vyhotoveniu, špičkovým vlastnostiam a praktickým vychytávkam ako odmerka na vnútornej stene, praktická funkcia zavesenia pokrievky a široké rúčky na pohodlné uchopenie. Tento hrniec je nie len praktický, ale aj mimoriadne efektný kvôli vysoko leštenému povrchu z nehrdzavejúcej ocele a jeho špičkové vlastnosti potešia všetkých milovníkov varenia.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 59,95 €

HRNIEC S POKRIEVKOU Ø 20 cm

BALENIE 1 KS

Tento praktický hrniec s pokrievkou je ideálny pre milovníkov rýchleho varenia. Má štýlový kužeľový tvar a je vhodný na každodenné použitie najmä vďaka svojmu kvalitnému vyhotoveniu a praktickým vychytávkam ako sú odmerka na vnútornej stene, praktická funkcia zavesenia pokrievky a široké rúčky na pohodlné uchopenie. Tento hrniec je nielen praktický, ale má aj efektný dizajn kvôli vysoko leštenému povrchu z nehrdzavejúcej ocele a jeho špičkové vlastnosti potešia všetkých milovníkov varenia.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 74,95 €

HRNIEC S POKRIEVKOU Ø 24 cm

BALENIE 1 KS

Praktický hrniec s pokrievkou má štýlový kužeľový tvar. Hrniec je ideálny a obľúbený na každodenné použitie najmä vďaka kvalitnému vyhotoveniu, špičkovým vlastnostiam a praktickým vychytávkam ako odmerka na vnútornej stene, praktická funkcia zavesenia pokrievky a široké rúčky na pohodlné uchopenie. Tento hrniec je nie len praktický ale aj mimoriadne efektný kvôli vysoko leštenému povrchu z nehrdzavejúcej ocele a jeho špičkové vlastnosti potešia všetkých milovníkov varenia.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 94,95 €

HRNIEC NA OMÁČKU Ø 16 cm

BALENIE 1 KS

Tento hrniec je mimoriadne vhodný na rýchlu prípravu omáčok. Má štýlový kužeľový tvar. Praktická nálevka na okraji hrnca zabezpečí jednoduché a čisté nalievanie obsahu hrnca bez zbytočného odkvapkávania. K ďalším praktickým vlastnostiam a vychytávkam, ktoré ocení každý milovník varenia, patrí odmerka na vnútornej stene hrnca, dlhá neprehrievajúca sa rúčka a kvalitný povrch z vysokoleštenej nehrdzavejúcej ocele.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 49,95 €

 

Návod na použitie a čistenie (hrnce a panvice z nehrdzavejúcej ocele)

Pred prvým použitím z hrnca alebo panvice odstráňte akýkoľvek štítok alebo iný obalový materiál a následne ho dôkladne opláchnite vodou s malým množstvom prostriedku na riad pomocou nedrôtenej špongie alebo kefy. V záujme zachovania kvality povrchového materiálu hrnca alebo panvice ich po umytí dôkladne osušte.

Návod na použitie a čistenie (Okrúhly liatinový hrniec)

Pred prvým použitím z hrnca odstráňte akýkoľvek štítok alebo iný obalový materiál a následne ho dôkladne umyte vodou s malým množstvom prostriedku na riad pomocou nedrôtenej špongie alebo kefy. V záujme zachovania kvality povrchového materiálu okrúhleho liatinového hrnca ho po umytí dôkladne osušte.

Pred prvým použitím odporúčame na hrniec aplikovať malé množstvo oleja na varenie, aby sa nepoškodila proti priľnavá vrstva.