Main Content

Ako sa môžem stať členom BILLA Bonus-u?

Prihlásiť sa môžete vo Vašej BILLA predajni prostredníctvom prihlasovacieho formulára. Jednoducho správne vyplňte prihlasovací formulár a odovzdajte ho zamestnancovi BILLA na pokladni. Po jeho odovzdaní Vám bude vydaná plastová BILLA Bonus karta spolu s tromi prídavnými kartami, ktorú môžete okamžite začať používať.

Alebo sa môžete prihlásiť online vyplnením prihlasovacieho formuláru priamo TU

Na zadanú emailovú adresu Vám bude zaslaná papierová karta, ktorú si prosím vytlačte.

 

Ako dostanem svoju BILLA BONUS CLUB kartu?

Po odovzdaní prihlášky Vám bude Vaša BILLA Bonus karta ihneď vydaná a môžete ju začať používať. Pri prihlasovaní prostredníctvom online formulára Vám bude Vaša plastová BILLA Bonus karta zaslaná najneskôr do 8 týždňov poštou na adresu uvedenú v prihlasovacom formulári.

 

Vlastním kartu Billa Card. Je moja Billa Card stále platná?

Áno, Vaša Billa Card je stále platná a môžete užívať všetky výhody programu BILLA Bonus. Ak si však prajete novú BILLA Bonus kartu, môžete kontaktovať bezplatnú zákaznícku linku pre členov BILLA Bonus-u 0800 131 121.

 

Do kedy je platná papierová karta?

Papierová karta, ktorá, je v prípade online registrácie zaslaná na zadanú emailovú adresu, je platná do obdržania plastovej BILLA Bonus karty.

 

Čo mám robiť ak som stratil svoju kartu?

V prípade straty Vašej karty kontaktujte prosím bezplatnú zákaznícku linku pre členov BILLA Bonus-u 0800 131 121 alebo nám napíšte e-mail na adresu info@billa.sk. Bude Vám vystavená nová BILLA Bonus karta.