1. home
  2. BILLA Bonus
  3. BILLA Bonus benefity

Aktuálne BILLA Bonus benefity

Bonusové ceny

S BILLA kartou máte na vybrané produkty označené modrou cenovkou zľavy až do výšky 50%.

Narodeninová zľava

Ak ste pri registrácii uviedli dátum svojho narodenia, a použili ste svoju BILLA kartu minimálne raz za posledných 6 mesiacov, v mesiaci svojich narodenín od nás dostanete 10 % zľavu na 1 nákup.

Kupón na 10 % narodeninovú zľavu získate:


  • Pri prvom nákupe v mesiaci vašich narodenín s BILLA Bonus kartou sa na vašom pokladničnom bločku objaví kupón s EAN kódom na zľavu vo výška 10 % na 1 nákup.
  • Ak máte BILLA Bonus aplikáciu, kupón sa vám v nej zobrazí automaticky.
  • Kupón si môžete uplatniť jednorázovo vo forme 10 % zľavy z vášho 1 nákupu.*


Kupón je platný do konca nasledujúceho mesiaca po mesiaci, v ktorom bol vytlačený a len s kartou, ku ktorej bol vytlačený.


* Pozor:

  • Kupón so zľavou sa nevzťahuje na akciový tovar, Clever výrobky, vernostné programy, tlačoviny, O2 dobíjacie kupóny, zálohy na fľaše a tabakové výrobky. Nie je možné ho uplatniť ani pri kúpe platobných poukážok.
  • Možnosť 10% narodeninovej zľavy získate len ak ste uviedli dátum narodenia na BILLA Bonus prihláške.
  • Na čerpanie narodeninovej zľavy je nevyhnutné, aby došlo k registrácii prihlášky člena BILLA Bonus-u a prenosu údajov v nej uvedených do elektronického systému/databázy spoločnosti BILLA s. r. o. (1 mesiac od egistrácie).
  • Nárok na zľavový kupón majú len zákazníci aktívnych kariet BILLA Bonus, t.z. karta bola použitá minimálne raz za posledných 6 mesiacov.
  • Opakované použitie kupónu je vylúčené. Pri pokuse o opätovné alebo neoprávnené uplatnenie zľavy z kupónu môže byť účtovaný manipulačný poplatok vo výške 0,01 €.

Zľavové kupóny v aplikácii

Uľahčite si nákupy vďaka BILLA Bonus aplikácii. Okrem užitočných funkcií v nej nájdete aj atraktívne zľavové kupóny pre členov BILLA Bonus, ktoré pre vás aktualizujeme každé 2 týždne.


Stiahnite si mobilnú BILLA aplikáciu rýchlo a jednoducho

Výhody u externých partnerov

Doprajete si vyšší štandard za nižšie ceny. Členstvom v zákazníckom programe BILLA Bonus získavate zľavy a výhody aj u našich partnerov.