Main Content

Kolekcia nožov a dosiek na krájanie Vivess

Získajte praktickú sadu nožov a dosiek na krájanie Vivess teraz v BILLE.

Limitovaná kolekcia nožov z nehrdzavejúcej ocele, 3-dielna sada keramických nožov a plastové dosky na krájanie môžu byť vaše. Zbierajte nálepky za nákupy a vyskladajte si celú sadu produktov Vivess.

Nálepky môžete zbierať od 5. 6. 2019 do 27. 8. 2019 a môžete ich vymeniť za nože a dosky na krájanie do 27. 8. 2019, alebo do vyčerpania zásob. Postup získania kolekcie nožov a dosiek na krájanie:

  • Za každých 5 € nákupu v BILLE získate 1 nálepku
  • Za 4 nálepky si môžete vybrať jeden produkt a vyskladať si tak kolekciu nožov a dosiek na krájanie Vivess za akciovú cenu
  • Bežná cena bez zbierania nálepiek umožňuje kúpu tovaru bez účasti na promo akcii

Kompletné pravidlá spotrebiteľskej akcie

 

3-DIELNA SADA KERAMICKÝCH NOŽOV

BALENIE 3 KS

Praktická 3-dielna sada keramických nožov s ochrannými krytmi, čepeľou z keramiky a rukoväťou z umelej hmoty. Sada obsahuje 1 kuchynský nôž s dĺžkou čepele 15 cm, 1 univerzálny nôž s dĺžkou čepele 12,5 cm a 1 nôž na zeleninu s dĺžkou čepele 8 cm.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 9,99 €

NÔŽ NA CHLIEB

BALENIE 1 KS

Nôž na chlieb z nehrdzavejúcej ocele je ako stvorený na jednoduché krájanie vďaka zubatému ostriu. Hrubé ryhovanie umožňuje presný a čistý rez bez potreby vyvinutia neprimeraného tlaku na bochník. Ľahko pomocou neho prekrojíte aj tú najtvrdšiu kôrku bez toho, aby ste zvyšok bochníka stlačili.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 8,99 €

UNIVERZÁLNY NÔŽ

BALENIE 1 KS

Základný viacúčelový nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s ochranným krytom. Praktický univerzálny nôž má pevnú stredne dlhú čepeľ, ktorá je výborná na krájanie, sekanie a čistenie zeleniny aj ovocia.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 8,99 €

ŠKRABKA

BALENIE 1 KS

Škrabka z nehrdzavejúcej ocele s ochranným krytom. Škrabka je vhodná nielen na čistenie zemiakov, ale aj iných druhov zeleniny aj ovocia.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 4,99 €

NÔŽ NA ZELENINU

BALENIE 1 KS

Nôž z nehrdzavejúcej ocele s ochranným krytom na prípravu zeleniny a ovocia. Malá a silná čepeľ sa dokonale hodí na lúpanie zeleniny a ovocia, ako aj na sekanie a krájanie na drobné kúsky.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 5,99 €

KUCHYNSKÝ NÔŽ

BALENIE 1 KS

Výborný nôž na bežné sekanie a krájanie. Základný nôž pre každého kuchára je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s ochranným krytom. Dlhá, široká pevná čepeľ je vhodná na porciovanie mäsa.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 9,99 €

STEAKOVÝ NÔŽ

BALENIE 1 KS

Nôž pre milovníkov steakov. S nabrúseným zubatým ostrím tohto noža z nehrdzavejúcej ocele je krájanie hrubých šťavnatých steakov hračka. Je vhodný aj na krájanie paradajok a podobných mäkkých druhov zeleniny.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 5,99 €

PLASTOVÁ DOSKA NA KRÁJANIE 24 x 15 cm

BALENIE 1 KS

Malá plastová doska na krájanie s rozmerom 24 x 15 cm. Doska je šetrná k čepeliam, odolná proti porezaniu a protišmyková.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 1,99 €

PLASTOVÁ DOSKA NA KRÁJANIE 37 x 24,5 cm

BALENIE 1 KS

Veľká plastová doska na krájanie s rozmerom 37 x 24,5 cm. Doska je šetrná k čepeliam, odolná proti porezaniu a protišmyková.

BEŽNÁ CENA (S DPH): 4,99 €

 

Návod na použitie a čistenie nožov

Pred prvým použitím nôž dôkladne opláchnite vodou s malým množstvom prostriedku na riad. V záujme zachovania ostrosti čepele nôž umývajte ručne a po umytí okamžite dôkladne osušte. Nôž nesmie ostať dlhší čas vo vode v odkvapkávači na riad.

Na čepeli nenechajte zaschnúť zvyšky potravín. Kyselina, ktorú potraviny obsahujú, čepeľ trvale poškodzuje. Nesprávnym uložením v zásuvke sa nože rýchlo otupia, pretože čepeľ sa dotýka ostatných príborov a tým dochádza k poškodeniu.

Aby vám nože ostali dlho ostré, odkladajte ich do priloženého ochranného krytu. Pri krájaní používajte drevenú alebo plastovú dosku na krájanie, v opačnom prípade sa čepeľ rýchlo otupí.

Návod na použitie a čistenie dosky

Pred prvým použitím dôkladne opláchnite vodou s malým množstvom prostriedku na riad.