MainContentHeadline

Kolekcia pohárov

NÍZKY POHÁR

310 ml, balenie 2 ks

Využite štýlové nízke poháre nielen na kvalitnú whisky s kockou ľadu. Servírovať môžete taktiež svieže ovocné džúsy a limonády. Skutoční kreatívci ho využijú na tiramisu, dezertné peny či zmrzlinové poháre.

VYSOKÝ POHÁR

385 ml, balenie 2 ks

Doprajte si alkoholické a nealkoholické nápoje, vody a miešané kokteily vo vysokých pohároch na každodenné využitie. Moderný a nadčasový dizajn využijete pri každej príležitosti.

POHÁR NA BIELE VÍNO

445 ml, balenie 2 ks

Vychutnajte si servírovanie bieleho vína s noblesou. Poháre na biele víno sa stanú kráľmi vášho stola. V okrúhlom uzavretejšom pohári, ktorého tvar sa postupne zužuje, sa vôňa udrží dlhšie a zintenzívni sa tak autentický chuťový zážitok. Nezabúdajte, že vo víne je pravda.

POHÁR NA ČERVENÉ VÍNO

600 ml, balenie 2 ks

Širší tvar je ako stvorený na kompletné rozvinutie chuti a arómy červeného vína. Jedinečný tvar pohárov bez spojov je ideálny na servírovanie červeného vína pri izbovej teplote.

POHÁR NA SEKT

200 ml, balenie 2 ks

Tvar štíhlych „flautových“ pohárov na vysokej stopke perfektne akcentuje šumenie bubliniek. Vychutnajte si šampanské alebo sekt štýlovo pri špeciálnej príležitosti a nezabúdajte, že majú byť dobre vychladené. Na zdravie, priatelia!

KARAFA

1,5 l, 1 ks

Nadčasovo elegantnú ozdobu celej kolekcie oceníte nielen na vodu, ale aj na víno, ktoré sa pri nalievaní môže lepšie rozvinúť. Rovnako poslúži aj na domáce osviežujúce limonády.