Kto sme


Spoločnosť BILLA bola založená v Rakúsku v roku 1953. Po 40 rokoch neustálej expanzie a rozvoja začala svoju pôsobnosť otvorením svojej prvej predajne aj v Slovenskej republike. Rok 1996 bol rokom, kedy sa spoločnosť BILLA stáva súčasťou medzinárodnej skupiny REWE Group, sídliacej v nemeckom Kolíne.
Od svojho príchodu na Slovensko prešla BILLA dynamickým vývojom, ktorý je do dnešných dní sprevádzaný každoročným nárastom počtu prevádzkovaných predajní. V novembri 2009 sme oslávili jubileum a v Bratislave  sme otvorili našu 100. predajňu. V súčasnosti môžete na Slovensku nakupovať už vo viac ako 120 predajniach BILLA.
Za úspechom BILLA stoja v prvom rade naši zamestnanci, ktorí robia BILLA jedinečným supermarketom a prinášajú naším zákazníkom výnimočný zážitok z nakupovania. Každoročný nárast počtu predajní a rozvoj našej spoločnosti otvára v BILLA nové pracovné príležitosti, čím dáva aj Vám možnosť stať sa súčasťou našich tímov.
Ak chcete svojimi znalosťami a skúsenosťami spoločne s nami rozvíjať budúcnosť BILLA, radi sa s Vami stretneme! O tom prečo spojiť Vašu budúcnosť a kariéru s BILLA sa dozviete viac tu.