Skvelá ponuka v EXIsporte

Každý mesiac máte možnosť získať extra ponuku u nášho partnera EXIsport.

V mesiaci marec od 1. 3. 2017 do 31. 3. 2017 pri nákupe nad 15 € v našich predajniach a pri použití BILLA BONUS karty získate kupón na zľavu 1+1 za polovičnú cenu na celý sortiment obuvi v EXIsporte (neplatí v predajni EXIsport OUTLET, Opatovská cesta 10, 040 01 Košice). Akcia platí na akýkoľvek pár obuvi v EXIsporte a druhý pár obuvi za polovicu. Možnosť uplatnenia 50% zľavy platí výlučne pri kúpe 2 párov obuvi, pričom zľava platí na druhý lacnejší pár topánok alebo pár topánok s rovnakou cenou. Kupón Vám bude vytlačený pri nákupe v BILLE, v okamihu splnenia podmienok, na konci pokladničného dokladu.

Kupón môžete použiť v celej sieti predajní EXIsport okrem predajne EXIsport OUTLET ako aj pri nákupe cez e-shop. Zľavový kupón platí na aktuálne, akciové a výpredajové ceny. Neplatí však na vernostné ceny. Uplatnenie zľavy sa nedá kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami a kupónmi.

Podrobnejšie informácie získate v Podmienkach vernostnej akcie 1+1 za polovičnú cenu na celý sortiment obuvi v EXIsporte pre členov klubu BILLA BONUS-u po kliknutí TU