Skvelá ponuka od CEWE


Každý mesiac máte možnosť získať extra ponuku u nášho partnera CEWE.
Od 1. 8. 2017 do 15.9. 2017 pri predložení BILLA BONUS karty v predajniach FOTOLAB získate 6 ks fotografií formátu 10x15 cm ZDARMA, jednorazovú zľavu 25% na okamžitú tlač fotografií a fotodarčeky so službou CEWE FOTO IHNEĎ a fotopohľadnicu ZDARMA cez CEWE aplikáciu.

Podmienkou získania výhody 6 ks fotografií formátu 10x15 cm ZDARMA a jednorazovej zľavy  25% na fotografie a fotodarčeky so službou CEWE FOTO IHNEĎ je predloženie Billa Bonus karty vo všetkých kamenných predajniach FOTOLAB prevádzkovaných spoločnosťou CEWE a.s. Zoznam predajní je uvedený na stránke www.cewe.sk. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi zľavami a kupónmi. Akciu je možné využiť jednorazovo.

Podmienkou získania fotopohľadnice ZDARMA je inštalácia aplikácie CEWE FOTOSVET, pomocou aplikácie je možné vytvoriť pohľadnicu, pri ktorej zasielaní je potrebné zadanie online kódu: CWP-BBC.

Postup získania fotopohľadnice zdarma:

  1. Stiahnite si CEWE aplikáciu na App Store alebo Google Play.
  2. V ponuke produktov si v hornom menu vyberte POHĽADNICE.
  3. Vytvorte si dizajn pohľadnice z vlastných fotografií a textov.
  4. Vložte do nákupného košíka a vložte váš online kód CWP-BBC

Po zadaní online kódu je produkcia aj zaslanie jednej pohľadnice bezplatné na akúkoľvek zadanú adresu v rámci celého sveta. Uplatnenie zľavy sa nedá kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami a kupónmi. Akciu je možné využiť jednorazovo. Podrobnejšie informácie získate v Podmienkach vernostnej akcie Super leto, sprav si foto s CEWE pre členov klubu BILLA BONUS-u po kliknutí TU.